כללי

TRIMBLE R10 Model 2: רסיבר חדשני בגרסה משופרת וייחודית

[:he]

 Trimble R10 Model 2

Trimble R10 GNSS System רסיבר (מכשיר GPS) חדשני ומתקדם מסוגו בגרסה משופרת וייחודית

מכשיר שפותח לטובת ייעול עבודת המודדים והמתבסס על מספר טכנולוגיות חדשות ובהן:  Trimble HD-GNSS , Trimble SurePoint™ , Trimble CenterPoint™ RTX™ , Trimble xfill™ . טכנולוגיות ששילובן יחד מאפשר למודד לבצע מדידה מהירה, מדויקת וביעילות בכל תנאי השטח וללא מגבלות. טכנולוגיות מתקדמות שבזכותן מכשיר Trimble R10 הוא מכשיר ה-  GNSS החכם והמתקדם ביותר בשוק.

  • Trimble HD-GNSS Processing Engine טכנולוגיה חדשנית, פורצת דרך, וטובה יותר ביחס לטכנולוגיית ה-  FIX/FLOAT המשמשת במכשירים אחרים. טכנולוגיה זו, מספקת למודד הערכת שגיאה מדויקת יותר גם בתנאי שטח המתאפיינים בבנייה רוויה, ריבוי עצים ובסמיכות למבנים. בנוסף, טכנולוגיה זו מאפשרת מדידה מהירה וקבלת פתרון FIX באופן מהיר. דיוק המדידה ויציבות הפתרון מאפשר למודד לבצע את העבודה באופן יעיל, שוטף תוך קיצור משמעותי של זמן השהייה בשטח.

 

  • Trimble Surepoint Technologyגם טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת מדידות מדויקת ומהירה עם מפצה הטיה של המוט. המערכת עוקבת אחר הטיית המוט. אם ישנה נקודה שנמדדה עם הטיית מוט שלא מתאימה להגדרות המשתמש, תוכנת ה- Trimble Access מעלה אזהרה למשתמש והוא נדרש לבחור בין אם לקבל או לבטל את מדידת הנקודה. ה- SurePoint משתמש בהטיית המוט כאמצעי בקרה והערכות לביצוע מדידה של נקודה חדשה.

 

  • Trimble 360 Receiver Technologyטכנולוגיה המאפשרת קליטת אותות מכל מערכות לווייני ה-GNSS הקיימים כולל לווייני מיקום חדשים. עם 2 כרטיסי Trimble Maxwell משולבים ב – 6 שבבים,  מכשיר  Trimble R10  מציע 672 ערוצים של GNSS דבר הייחודי רק למכשיר זה.

 

  • Trimble xFill Technology טכנולוגיה המאפשרת לבצע מדידה באופן רציף ללא הפסקות גם כאשר המכשיר מאבד באופן זמני התחברות לתחנת הבסיס או  לרשת ה – VRS אם בשל בעיות תקשורת או בשל בעיה ברשת תחנות הקבע. בזכות שימוש ברשת עולמית של תחנות Trimble GNSS וקישוריות ללווייניים, Trimble xfill  מסייע באופן חלק ל"מלא" את הפערים ב – RTK  שלך או בזרם התיקונים של ה-  VRS.

מכשיר Trimble R10  כולל שיפורים וחידושים נוספים ובהם:

  • צילום של בועת הפלס שמופיע על מסך  המכשיר. יחד עם נתוני המדידה מוצג צילום של בועת הפלס כך שהמודד אינו נדרש להסיט את מבטו כדי לבדוק האם המכשיר מפולס.
  • אנטנת GNSS חכמהמכשיר Trimble R10 בעל אנטנה שעוקבת אחרי לווייני GNSS ו- SBAS . טכנולוגית ה- Trimble Stealth Ground Plane בעלת הפטנט הרשום של Trimble שמנטרלת אותות מוחזרים (MultiPath) ע"י שימוש בהתנגדות חשמלית בכדי לבטל את השפעתם של אותות לא רצויים מלהגיע אל האנטנה.
  • סוללה חכמה – סוללת ליתיום-יון חכמה בעלת אורך חיים ארוך, המהווה מקור מתח אמין ויציב. מד מצב LED מובנה המאפשר למודד לבדוק באופן מהיר האם נדרש לטעון את הסוללה.

 

  • Trimble Access Field Software – טכנולוגיה המקנה יכולת התקשרות מתקדמת מהשטח. מכשיר Trimble R10 משתמש בטכנולוגיה חדשנית של טלפונים סלולריים הן לקליטת תיקוני VRS והן להתחברות לאינטרנט מהשטח. ניתן להיכנס ל – Trimble Connected Community , לקבל ו/או לשלוח מסמכים גם בשטח. פשוט לשלוח למשרד את קבצי המדידה לטובת המשך עיבוד.

מערכת החומרה והתכנה של Trimble ידועים באמינותם ובאיכותם ואפשר לבטוח בהם. שילוב היכולות והיתרונות הטכנולוגיים של מכשיר Trimble R10 יחד עם פתרונות התכנה המתקדמים של  Trimble ובהן  Trimble Access ו – Trimble Business Center, מעניק למודד פתרון מלא, חכם ומדויק.

 

צפייה בסרטונים:

 

חברת Axis מציעה ציוד מדידה איכותי, מחפשים מכשיר מדידה שמתאים לצורכי מודד שטח? אצלנו תמצאו מגוון מכשירי מדידה למודדים וקבלנים, מערכות מידע גיאוגרפיות, כלים למיפוי, מכשירי ניווט, מיפוי אווירי, פוטוגרמטריה, פתרון לתצלומי אוויר,בתימטריה ופתרונות נוספים.

אצלנו תוכלו למצוא : מכשירי GPS וקלטות, מערכות GIS, סורקי לייזר, רחפנים ותוכנות לעיבוד ענן נקודות, דיסטומטים (מד קואורדינטות), מיפוי בעזרת מציאות רבודה, כלים למיפוי ימי, מיפוי נע, מערכות שליטה על כלים, ניטור, פתרונות מיקום מתקדמים, רשת VRS, מאזנות אופטיות ולייזר ועוד.[:en] [:]

שירותים נוספים