כללי

TRIMBLE Business Center (TBC) – Office Software for Surveyors

[:he]לאורך שנים, המודדים נאלצו לעשות שימוש עם מגוון של תוכנות בהן תוכנות לשרטוט ולמיפוי ממוחשב, עיבוד ותיאום מדידות, תוכנות פוטוגרמטריות ייעודיות ועוד. ככל שהמודד פועל ביותר תחומי עשייה כך גם גדל מספר התוכנות המקצועיות בהן עשה שימוש.

חברת Trimble זיהתה את הקושי והבעייתיות במצב זה ופעלה לפתח תוכנה אחת המספקת פתרון מלא לכל הצרכים של המודד. תוכנת  Trimble TBC  כוללת מגוון של מודולים, כאשר כל מודול ייעודי לתחום עשייה מסוים ובהן גם מדידה מדידה עם סורקי לייזר תלת ממדיים, עיבוד ענני נקודות, מדידה פוטוגרמטרית כולל עבודה עם חיישנים מוטסים על גבי רחפנים ועוד. תוכנת TBC  Trimble פותחה על ידי מודדים עבור מודדים – התוכנה מציעה תבניות בהתאמה אישית, כלי בחירה פשוטים, פונקציונליות דגימה אוטומטית ועוד מאות פונקציות שמאפשרות למשתמש לבצע את העבודה המשרדית באופן יעיל ומהיר. היתרונות של תוכנת Trimble TBC באים לידי ביטוי בעבודות בהן נעשה שימוש במגוון של טכנולוגיות וסנסורים.

תוכנת TBC Trimble (חבילה תוכנה אחת), מאפשרת לשלב מדידות מלווייני GNSS, מאזנת, Total Station , יחד עם תצלומי אוויר ו/או ענני נקודות שנרכשו מכלי טיס בלתי מאוישים (כטב"מים), מערכות Mobile Mapping וסורקי לייזר קרקעיים ללא כל מגבלה.

  • אין צורך לייבא ולייצא קבצים בין מספר תכנות
  • אין צורך בלימוד של מספר תוכנות
  • אין צורך ברכישה של מספר תוכנות
  • אין צורך באחריות תחזוקה ותמיכה למספר תוכנות
  • אין צורך לעבוד מול מספר ספקי תוכנה

תוכנת TBC Trimble – תוכנה אחת עם כל הפתרונות לעבודה יעילה, מהירה ולהפקת מגוון תוצרי מדידה ומיפוי איכותיים ומדויקים.

בתוכנת TBC Trimble ניתן לעבוד עם הנתונים הגולמיים של המכשירים (ולא רק עם קואורדינטות), כגון: ניתן להציג ולערוך גבהי פריזמות, קבועי פריזמות, לראות זמנים, וקטורים ועוד. בנוסף, ניתן להציג את נתוני המדידה על גבי המפות של Google או ב- DigitalGlobe כרקע למפה. אל תסבלו מנתונים חסרים או ניתוקים במדידה הגורמים לטעויות יקרות וסיכון מיותר. תבדקו ותבקרו את העבודה שלכם בצורה טבלאית, ע"י שימוש בדוחות וגם בצורה ויזואלית.

לתוכנת TBC Trimble  יש מגוון של כלים לעיבוד פוליגונים ורשתות בקרה תוך כדי שילוב כל מקורות הנתונים שאתה כמודד יכול לספק מלווייני GNSS, Total Station, מאזנות ועוד. התכנה משתמשת בשיטות חישוב משוכללות ואלגוריתמים מתקדמים, כולל תיאום קשיח בתוך מנוע העיבוד, כך שתוכל להיות בטוח שהרשת או כל עבודה אחרת שאתה מבצע תהיה ברמת הדיוק הטובה ביותר.

תוכנת TBC Trimble מאפשרת לעצב, לייצר ולעבד מודלים של פני השטח. אנו מבינים כיצד מודדים רוצים לעבוד עם משטחים תלת-ממדיים ויש לכם בתכנה כלים ספציפיים כדי שתוכלו לשלב אותם בקלות בעבודתכם.מודדים רבים עובדים עם ענני נקודות תלת ממדיים , תכנת TBC Trimble משלבת ניתוח ענן נקודות, עריכה ועיבוד ענן הנקודות יחד עם כל הנתונים הנוספים שנמדדו עם מכשירים אחרים ובכך מאפשרת לך שליטה מאלה בנתונים לביצוע בקרת איכות מקיפה.בהתבסס על הטכנולוגיה המתקדמת של Trimble Inpho, אחת התוכנות המובילות בעולם בתחום הפוטוגרמטריה,  תוכנת TBC Trimble מאפשרת למשתמשים לשלב מדידה פוטוגרמטרית עם נתוני מדידה שנמדדו עם מכשירי מדידה שונים. מודדים יכולים לשלב תצלומי אוויר עם מדידות GNSS וסריקות לייזר קרקעיות ועל ידי כך למפות אתרים גדולים ומורכבים ביעילות מקסימלית.  עם תוכנת TBC Trimble ניתן לייצר אורתופוטו, מודלי גבהים ספרתיים ועוד. 

 לחץ כאן לפרטים נוספים:

 

חברת Axis מציעה ציוד מדידה איכותי, מחפשים מכשיר מדידה שמתאים לצורכי מודד שטח? אצלנו תמצאו מגוון מכשירי מדידה למודדים וקבלנים, מערכות מידע גיאוגרפיות, כלים למיפוי, מכשירי ניווט, מיפוי אווירי, פוטוגרמטריה, פתרון לתצלומי אוויר, בתימטריה ופתרונות נוספים.

בחברה תוכלו למצוא בין היתר: מכשירי GPS וקלטות, מערכות GIS, סורקי לייזר, רחפנים ותוכנות לעיבוד ענן נקודות, דיסטומטים (מד קואורדינטות), מיפוי בעזרת מציאות רבודה, כלים למיפוי ימי, מיפוי נע, מערכות שליטה על כלים, ניטור, פתרונות מיקום מתקדמים, רשת VRS, מאזנות אופטיות ולייזר ועוד.

[:en] [:]

שירותים נוספים