כללי

SP60 GNSS Receiver

[:he]

SP60 GNSS Receiver

פתרון מדויק יותר, מהיר יותר, ויציב יותר

מכשיר ה- Spectra Precision SP60 מקלט הדור החדש למדידה בהתבסס על מערכת ה-  GNSS(Global Navigation Satellite System). מכשיר  ה – SP60 הוא פרי שיתוף פעולה של החברות המובילות   Ashtec, Spectra Precision  ו-  Trimble .

מכשיר ה- SP60 הגיע ארצה בשנת 2016 והוא מאפשר מדידה מדויקת ומהירה בכל מקום ובכלל זה בשטחים עירוניים, בקרבת מבנים, מתחת לעצים ועוד. מאות מודדים כבר עובדים עם מכשיר זה. מאות מודדים מדווחים על מדידה מהירה יותר, מדויקת יותר ויציבה יותר. מאות מודדים מדווחים על קיצור משמעותי בזמן המדידה ועל היכולת לבצע מדידה במקומות שבהם לא ניתן למדוד עם מקלטים של יצרנים אחרים.  מאות מודדים מדווחים על יכולת ביצוע גבוהה יותר וגמישה יותר, רמת אפקטיביות טובה יותר וחסכון בזמן עבודה בשטח ובמשרד.

 

 

מכשיר ה- SP60 מתאים הן למדידה בשיטת Post-Processing  והן למדידה בשיטת Base & Rover  באמצעות UHF  או מערכות Bluetooth ארוכות טווח או כמקלט בודד עם פתרונות מתוחכמים שלRTK  ו RTX – .

מכשיר ה- SP60 משלב באופן ייחודי מספר טכנולוגיות חדשות, מתקדמות וייחודיות ובהן:  RTX ו- Z-Blade   המקנות למכשיר זה את היתרונות המשמעותיים לביצוע מדידות ברמות דיוק ומהימנות גבוהות מאוד וזאת בכל תנאי ובכל מקום.

טכנולוגיית ה Z-Blade – הינה טכנולוגיה חדשה וייחודית (פטנט רשום) שפותחה על ידי חברתTrimble  .  ה- Z-Blade   מאפשר פתרון בהתבסס על כל לווייני ה- GNSS ובכלל זה:, GPS   Glonass ,Galilio   ו- Beidou. ה- Z-Blade  מאפשר קבלת פתרון Fixed בזמן הקצר ביותר ללא תלות בקליטה של מספר מינימלי של לווייני GPS. ה- Z-Blade  מאפשר פתרון בהתבסס על כל קומבינציה של לווייני ה – GNSS ובכך הוא מאפשר קבלת פתרון גם במקומות בהם נראות הלוויינים מוגבלת וכיפת השמים חסומה חלקית.

טכנולוגיית ה RTX –  הינה טכנולוגיה חדשה וייחודית שפותחה על ידי חברת TRIMBLE   והיא עשתה מהפכה בתחום שירותי המיקום הגלובליים ובתחום רשתות תחנות הקבע. ה- RTX מאפשר לעבד עד 500 תחנות רשת בשרת יחיד ולספק בזמן אמת תיקוני מיקום לכל הלוויינים. בשיטת ה- RTX, תיקוני המיקום מחושבים מרשת התחנות הקבועות העולמית של Trimble  בשילוב רשת תחנות הקבועות המקומית. בכל רגע נתון מופעל מנגנון בקרת איכות על התיקונים המשודרים למודד בשטח. במידה והמערכת מאתרת ערכים חריגים בתיקונים המחושבים, המערכת מיישמת תיקוני מיקום המבוססים על הפתרון של RTX ולא על הפתרון של הרשת המקומית.

מאפיינים עיקריים של מכשיר ה- SP60:

  • קליטה של מספר רב של לוויינים בכל מקום, גם בשטחים בנויים
  • מדידה מהירה ומדויקת בצמוד למבנים
  • New 240-channel 6G ASIC
  • טכנולוגית ה – Z-Blade GNSS-centric
  • CenterPoint® RTX
  • רדיו פנימי TRx UHF
  • מערכות Bluetooth ארוכות טווח
  • הגנה מפני גנבות –  Anti-theft

צפייה בסרטונים:

________________________________________________________________________________________________________________________________

חברת Axis מציעה ציוד מדידה איכותי, מחפשת מכשיר מדידה שמתאים לצורכי מודד שטח. אצלנו תמצאו מגוון מכשירי מדידה למודדים וקבלנים, מערכות מידע גיאוגרפיות, כלים למיפוי, מכשירי ניווט, מיפוי אווירי, פוטוגרמטריה, פתרון לתצלומי אוויר,בתימטריה ופתרונות נוספים.

אצלנו תוכלו למצוא בין היתר: מכשירי GPS וקלטות, מערכות GIS, סורקי לייזר, רחפנים ותוכנות לעיבוד ענן נקודות, דיסטומטים (מד קואורדינטות), מיפוי בעזרת מציאות רבודה, כלים למיפוי ימי, מיפוי נע, מערכות שליטה על כלים, ניטור, פתרונות מיקום מתקדמים, רשת VRS, מאזנות אופטיות ולייזר ועוד.[:en] [:]

שירותים נוספים