כללי

GEOSENSE – טכנולוגיות ניטור מתקדמות

טכנולוגיות ניטור מתקדמות

 

GEOSENSE: טכנולוגיות ניטור מתקדמות  Geotechnical & Structural Monitoring

 חברת AXIS – פתרונות מדידה מתקדמים, היא הנציגה הרשמית ובלעדית בישראל של חברת  GEOSENSE חברה מובילה בתחום החיישנים וטכנולוגיות ניטור. לחברת GEOSENSE מגוון רחב של חיישנים ופתרונות לניטור (Monitoring)  ובקרה בין היתר לתחום הבנייה, התשתיות, התעשייה, כולל ניטור מבנים, מנהרות, גשרים, קרקע ועוד. החיישנים והפתרונות לניטור ובקרה של GEOSENSE הם במגוון רחב של תחומים ויישומים ובהם:

  • ניטור שקיעות מבנים לצורך בדיקת יציבותם.
  • ניטור דפורמציות במנהרות ובפירים, איתור סימנים לחוסר יציבות, מדידת התכנסות (Convergence), ואיתור סדקים חריגים.
  • מדידת היעתקות (Displacement) במנהרות באמצעות התקנת סוגים שונים של חיישנים כולל חיישני סיבים אופטיים, בחלקו הפנימי של סלע המנהרה.
  • ניטור וגילוי סדקים במבני בטון באמצעות חיישנים קבועים ההופכים את הבדיקה לנוחה יותר בעיקר במקומות בהם הגישה בעייתית , אזורי טמפ' גבוהה מאוד, סביבה רדיואקטיבית, תת ימית וכד'. יתרונם של חיישנים המותקנים באופן קבוע הוא היכולת לאפשר את מדידת גודל הסדקים לעתים תכופות וככל שיידרש באופן אוטומטי וללא צורך במפעיל. מערכת איסוף הנתונים מאפשרת את תיעוד הממצאים ושליחתם באמצעות האינטרנט, דבר המקל על הפיקוח והבקרה בזמן אמת.
  • ניטור הטיות במבנים באמצעות מדי הטיה "Tilt Sensor" חד ציריים או דו ציריים.  יישומים עיקריים: עיוות צידי של סכרי בטון, הטיות מבנים גבוהים ועמודי תמך בגשרים וכד'.

חברת GEOSENSE מייצרת גם פתרונות PLUG&SENSE  הכולל 'קופסא סגורה', המכילה את כל 'האלקטרוניקה' הדרושה לביצוע ניטור ולשידור המדידות הנאספות מהחיישן/ים.

חברת AXIS  בחרה לייצג בישראל בלעדית את חברת GEOSENSE בשל הצורך הגובר להקמת מערכי ניטור נוחים לשימוש ולתפעול, מערכות אמינות וגמישות  וללא צורך בתחזוקה מרובה.

מודד, האם אתה ערוך, יכול ומוכן להשתלב בעבודות ניטור?  שים לב, קיים צורך הולך וגובר בביצוע ניטור בתחומי הבנייה והתשתיות, התעשייה, כולל ניטור מבנים, מנהרות, גשרים, קרקע ועוד. תחום הניטור היינו רחב ומודדים רבים יכולים להשתלב בו.

לחברת AXIS – פתרונות מדידה מתקדמים, מגוון של טכנולוגיות וחיישנים לביצוע עבודות ניטור. מכשירי מדידה חדישים המתאימים לביצוע סריקות לייזר בתלת-ממד בשילוב צילום לביצוע עבודות בהן יש דרישה לדיוקים גבוהים במיוחד של מילימטרים בודדים ואף חלקי מילימטרים, דרישה לתכניות מפורטות במיוחד – בדו-מימד ובתלת-מימד וסביבת מדידה מורכבת ועמוסה במיוחד.

מודד, הרחב את תחומי עשייתך לתחומים נוספים ובהם:

  • ניטור (Monitoring) אופקי, אנכי ותלת-ממדי – מעקבי שקיעות ותזוזות בפרויקטים של בנייה גבוהה, מבנים תת-קרקעיים, קירות תמך גבוהים, גשרים ועוד. דיוק אופייני נדרש בפרויקט מעקב שקיעות הינו 0.5-1 מ"מ ובפרויקט מעקב תזוזות 1-3 מ"מ.
  • מדידה מפורטת של תשתיות במפעלים, שדות תעופה ומתקנים אחרים המאופיינים בעומס תשתיות בשטחים קטנים.
  • מדידות הנדסיות מיוחדות של מכונות ומתקנים לתעשייה מדויקת.
  • מדידה ומיפוי חזיתות מבנים רגילים והיסטוריים כולל מבנים לשימור (וישנם רבים כאלה בישראל).
  • מדידה ומיפוי מצוקים, מחצבות.

 

טכנולוגיות ניטור מתקדמות

מודד – עוד שאלות? פנה למוקד שלנו בטלפון: 1700-700-729 או השאר כאן את פרטיך

ונציג מטעם AXIS יחזור אלייך בהקדם האפשרי. להשארת פרטים לחץ כאן

 

שירותים נוספים