אודות המעבדה

התמיכה והשירות המקצועיים והאיכותיים של חברת AXIS ללקוחותיה כוללים גם שירותי מעבדה משכוללת ומוסמכת. מעבדת AXIS הנה המעבדה המתקדמת בישראל בתחום מכשירי המדידה. הצוות המקצועי במעבדה כולל מהנדסים וטכנאים אשר עברו מגוון של הכשרות מקצועיות בארץ ובחו”ל והוסמכו על ידי חברת TRIMBLE והחברות האחרות אותן אנו מייצגים בישראל. במעבדת AXIS קיימים מכשירי כיול ותיקון מתקדמים וחדשניים ביותר.

לצוות המקצועי במעבדה ניסיון עשיר בתיקון מכשירי מדידה של TRIMBLE, SPECTRA, ASHTECH, NIKON וניסיון בתיקון מכשירי מדידה של חברות אחרות. השירותים המקצועיים במעבדה כוללים שירותי בדיקה, תיקון וכיול של מגוון רחב של מכשירי מדידה ובהם דיסטומטים, מקלטי GNSS, סורקי לייזר, מאזנות וכן שירותי תיקון של ציוד מדידה.

שירותי התיקון במעבדה כוללים החלפת חלקים מכניים וחשמליים פגומים, עדכוני תוכנה, עדכון קושחה firmware ועוד.

ניתן למסור את מכשיר המדידה לתיקון באחד מסניפי חברת AXIS ואנו כבר נבדוק ונטפל במכשיר ונעדכן  את הלקוח.

שירות אחריות

התמיכה והשירות המקצועיים והאיכותיים של חברת AXIS ללקוחותיה כוללים גם שירות אחריות .

השירות מיועד לתת לך שקט נפשי. במקרה של תקלה במכשיר, שירות האחריות מספק שירותי תיקון במעבדה מוסמכת ומשוכללת של AXIS. עליך רק למסור את המכשיר באחד מסניפי חברת AXIS ואנו כבר נבדוק ונטפל במכשיר ונעדכנך. שירות האחריות כולל החלפת חלקים מכניים וחשמליים פגומים והשמשת המוצר ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

שירות האחריות כולל גם ביצוע עדכוני תוכנה ועדכון קושחה firmware המאפשרים שיפור ביצועי המכשיר ולהפיק את המירב מהמכשיר תוך שמירה על ערכו הכספי של המכשיר. עדכון התוכנות של המכשירים ישמור על מכשירכם כחדש גם לאחר שנים מיום רכישתו ובכך ישמור לטווח ארוך את השקעתכם בציוד.

בעלות שנתית נמוכה תפיקו את המירב ממכשיר המדידה גם שנים לאחר רכישתו.

להצטרפות לשירות האחריות ולכל בירור ושאלה בנוגע לתוקף, נא לפנות לכריסטין, טלפון : 04-6419995 , דוא”ל: christine@axis-gps.com

 

תמיכה טכנית ומעבדה

לתמיכה טכנית נא לפנות למנהל התמיכה הטכנית – פהד, מהנדס מיפוי וגיאו-אינפורמציה

טלפון : 04-6419995 | נייד : 054-7000643 | מייל: fahed@axis-gps.com

למעבדת שירות, תיקונים וכיול, נא לפנות למנהל המעבדה: חאלד, מהנדס מעבדה ראשי

khaled@axis-gps.com, 04-6419995

[/vc_row]