מה חדש ב-Trimble Business Center גרסה 2024.00

תוכנת המשרד Trimble® Business Center (TBC) בגרסה 2024.00 שוחררה. הגרסה האחרונה הזו מספקת אינטגרציה טכנולוגית, אופטימיזציה של זרימת עבודה ומאמץ לאמץ חדשנות וגמישות כדי לספק את זרימת העבודה האולטימטיבית מהשטח למשרד.

מה חדש?

– שיתוף פעולה חלק ויעילות בין השטח למשרד באמצעות ה-Connected Workspace, שירות העברת נתונים בענן מהשטח למשרד ומהמשרד לשטח

– שילוב נתוני מדידה משולבים לבדיקת כבישים בתוך AgileAssets והכנסת תכונת דיווח ה-International Roughness Index (IRI) לזרמי העבודה הקיימים של בדיקת כבישים

– תהליכי עיבוד נתוני ענן פשוטים, באמצעות הוספת סיווג קבוע של ענן נקודות מבוססות AI

– התקדמות בפוטוגרמטריה שמרחיבה את התוצרים הפוטוגרמטריים האוויריים והזדמנויות הבדיקה באמצעות יצירת רשתות תלת ממדיות חדשות

 

אופטימיזציה של זרימת עבודה מחוברת: שילוב נתונים חלק בין פלטפורמות

גרסה 2024.00 של Trimble Business Center מעודדת שיתוף פעולה ומגבירה יעילות עם שיפורים ל-Trimble Connected Workspace. שילוב נתונים חלק בין TBC ותוכנת השטח Trimble Access מבטל את הצורך בתהליכים מיושנים להורדה והעברת נתוני מדידה כמו דוא"ל או התקני USB, ומגביר את היעילות בין פעולות המשרד לשטח. העברת נתונים מבוססת רשת מ-Trimble Access, המופעלת על ידי חיבור Wi-Fi, מבטיחה תהליך סנכרון מהיר וקל, משפרת את הפרודוקטיביות וביצוע הפרויקט. בנוסף, חיבור מבוסס TID מאפשר למשתמש אחד של TBC להתחבר למספר בלתי מוגבל של מכשירי Trimble Access, מה שמקל על שיתוף הפעולה, ניהול הנתונים ומאפשר לצוותים להתמקד במשימות הליבה שלהם בביטחון וביעילות.

 

אינטגרציה טכנולוגית: יעילות בדיקת כבישים

נקודת עיקרית בגרסה 2024.00 של TBC היא שילוב חלק של העברת נתוני מדידה לבדיקת כבישים בתוך AgileAssets. תכונת דיווח ה-International Roughness Index (IRI) תורמת לזרימת העבודה הקיימים של בדיקת כבישים, ומאפשרת יצירת ערכי IRI במהירות המוזרמים ישירות ל-AgileAssets.

 

אימוץ טכנולוגיות AI: שיפור עיבוד נתונים עם סיווג מתקדם של ענן נקודות

כלים מבוססי AI משפרים את עיבוד הנתונים בגרסה 2024.00 של TBC. רוטינות סיווג ענן נקודות משופרות מנצלות את כוח ה-AI כדי לחלץ תובנות בעלות ערך בדיוק ומהירות ללא תחרות. בין אם מדובר בנתונים אוויריים, קרקעיים, ומיפוי נייד, הכלים הללו משפרים את יכולות עיבוד הנתונים.

גרסה זו של TBC מנצלת פתרונות ענן נקודות מתקדמים, עם הרחבת אזורי סיווג ענן נקודות, מה שהופך את סיווג ענן הנקודות של תעלות ורכבות לאפשרי לצד אזורים קרקעיים ואוויריים. עם אפשרויות סינון מתקדמות ואזורי סיווג משופרים, TBC גרסה 2024.00 תומכת בתעשיית ה-Reality Capture הגדלה על ידי יישום יותר אזורי סיווג וניצול התקדמות בלמידת מכונה.

 

אסטרטגיות ותוצרים פוטוגרמטריים אוויריים מתקדמים

גרסה 2024.00 של TBC מציגה תוצרים פוטוגרמטריים תלת ממדיים מקיפים, עם הכנסת תמונות אלכסוניות להפקת רשת תלת ממדית המשפרת זרמי עבודה קיימים, מפשטת את העיבוד ופותחת אפשרויות בדיקה חדשות בתחומים מגוונים כמו גשרים, מתקני נפט וגז, מכרות פתוחים וסכרים.

תוכן עניינים
סגור
Start typing to see posts you are looking for.
Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
סרגל צד גלול כלפי מעלה