מאזנת לייזר 360

מחפשים אמצעי פילוס לעבודות הנדסיות? יש לנו פתרון בשבילכם!

עבודות הנדסיות רבות דורשות עבודת פילוס מדוייקת, ואם עד היום הפילוס התבצע על ידי פלס ידני פשוט, היום אפשר לעשות זאת באמצעות מאזנת לייזר 360. מאזנת הלייזר מספקת פתרון פילוס איכותי ומתקדם למגוון רחב של עבודות הנדסיות, כמו התקנה של מזגנים, בניית קיר גבס וגם לפעולות פשוטות, כמו תליה של תמונה על קיר הבית. בשונה מהפלס הרגיל, מאזנת הלייזר מספקת אפשרות לפילוס 360 מעלות. המפעיל של המאזנת יכול לסמן במרחב קווים ונקודות באמצעות קרן לייזר אדומה, מה שחוסך ממנו להסתמך על הראייה בלבד בכדי לבצע פילוס.

אילו אנשי מקצוע צריכים מאזנת לייזר חוץ?

כל איש מקצוע העובד עם חומרי בנייה או מתקנים הדורשים פילוס צריך מאזנת לייזר חוץ. מדובר על מגוון תחומים, כגון קבלני שיפוצים, אנשי גבס, חשמלאים, רצפים, מתקיני חלונות אלומיניום וכאמור מתקיני מזגנים. זהו הפתרון המתקדם ביותר הקיים היום למשימות יום יומיות כמו בניית קירות והקמת קונסטרוקציות אלומיניום. בדגמים החדישים ביותר של מאזנות הלייזר, המכשיר יכול לספק מענה רחב יותר והוא קל יותר לניוד במתחמים חיצוניים הדורשים עבודות פילוס.

מה זה מאזנת לייזר מסתובבת?

אם אתם מחפשים דיוק רב בכל עבודת פילוס, מאזנת לייזר מסתובבת זה בדיוק מה שאתם צריכים. ניתן לייצר באמצעות מכשיר זה סימון לעבודות אנכיות, אופקיות וישרות ברדיוס נרחב. את קרן הלייזר קולטים באמצעות גלאי המוצב על סרגל, במטרה להצליח לקרוא את ההפרשים הקיימים בין הקרן לבין הנקודות שאתם מעוניינים למדוד. בשונה ממאזנות האופטיות, כאן אתם לא צריכים 2 אנשי צוות אלא רק איש צוות 1 לבצע את עבודת הפילוס. אם אתם מחפשים ציוד פילוס מתקדם ומקצועי, אנחנו בחברת אקסיס ג'י פי אס ומכשירי מדידה יכולים לספק לכם אותו במחיר משתלם ועם משלוח עד לבית העסק שלכם.

רכישה של מאזנת לייזר 360

לביצוע רכישה של מאזנת לייזר 360, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר. אנחנו בחברת אקסיס ג'י פי אס ומכשירי מדידה מייבאים לישראל מגוון גדול של מוצרי מדידה לעבודות בנייה ועבודות הנדסיות ואנחנו יכולים לספק לכם את מאזנות הלייזר המתקדמות ביותר הקיימות היום שישמשו אתכם לכל עבודות הפילוס הנדרשות לכם.

תוכן עניינים
סגור
Start typing to see posts you are looking for.
Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
סרגל צד גלול כלפי מעלה