חידושים ועדכונים ב TBC

תוכנת Trimble ® Business Center (TBC) גרסה 2023.10 שוחררה. העדכון לוקח את חילוץ התכונות לרמה אחרת, אנו רותמים את הכוח של AI ומשפרים את הקישוריות עם Trimble Connect ו- .Trimble Access בואו נבין מה זה אומר עבורכם ועל זרימות העבודה שלכם.

קידום פרודוקטיביות באמצעות מיצוי תכונות

בליבה של TBC גרסה 2023.10 טמונה מחויבות לקידום הפרודוקטיביות בשטח באמצעות מיצוי פיצ'רים ממוקד וייעול זרימות עבודה של נתונים. להלן העלאות הפרודוקטיביות שעודכנה בגרסה החדשה:

טכניקות חילוץ תכונות יבשתיות חזקות

דיוק ויעילות מהווים חשיבות עליונה במדידות ובעבודה גיאו-מרחבית. זו הסיבה שהצגנו טכניקות חילוץ תכונות חדשות וחזקות שיעצימו את הפרודוקטיביות שלך. על ידי שילוב של ערכי חוקים אלגוריתמיים עם למידה עמוקה מבוססת בינה מלאכותית, אתה יכול ללמד את התוכנה לחלץ אובייקטים מסויימים מותאמים אישית.

ענני נקודות יבשתיים ופוטוגרמטריים

המהדורה האחרונה של TBC מציגה סינון ענן נקודות מתקדם, המאפשר למשתמשים ליצור אזורי ענן נקודות ספציפיים על סמך נתוני גובה בתאי דגימה, מה שהופך משימות כמו בידוד קרקע חשופה ליעילות יותר.

​​​​​​​קישוריות משופרת לזרימת עבודה חלקה

​​​​​​​בנוסף לקידום יכולות חילוץ התכונות שלו,העדכון החדש  עוסק כולו בקישוריות ושילוב נתונים. אנו מחברים את השטח למשרד, ומבטיחים שהנתונים שלך יזרמו בצורה חלקה, תכונות אלו תורמות לקישוריות והאינטגרציה המשופרות שתוכלו לצפות ממהדורה זו

​​​​​​​העברת נתונים פשוטה 

ייעלנו את זרימת העבודה להעברת נתונים מהשטח למשרד. עם תהליך חדש ופשוט, תוכלו להעביר את הנתונים שלך ללא מאמץ, לחסוך זמן ולהפחית את הסיכון לשגיאות.

שירותי תכונה

השיפור המתמשך של שירותי תכונה מאפשר לך לחבר נתוני מדידה ישירות למסדי נתונים, מה שמקל על ניהול וניתוח הנתונים שלך. שילוב זה מבטיח שהנתונים שלך יהיו תמיד מעודכנים ונגישים כאשר אתה צריך אותם.

תמיכה ב-Trimble Maps

אנו מוסיפים תמיכה עבור Trimble Maps, מספקים לך קשר חזק יותר לאתר ומבטיח עקביות עם .Trimble Access שיפור זה מאפשר ניווט והדמיה טובים יותר של אתרי הפרויקט שלך, ומשפר את ניהול הפרויקט הכולל.

לסיכום גרסה 2023.10 של TBC חיונית עבור מודדים ואנשי מקצוע גיאו-מרחביים. עם טכניקות חילוץ תכונות חזקות וקישוריות משופרת, עדכנו לגרסה החדשה כדי להתמודד עם הפרויקטים שלכם בביטחון וביעילות.

תוכן עניינים
סגור
Start typing to see posts you are looking for.
Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
סרגל צד גלול כלפי מעלה