אודות המעבדה

המעבדה של אקסיס

התמיכה והשירות המקצועיים והאיכותיים של חברת AXIS ללקוחותיה כוללים גם שירותי מעבדה מוסמכת ומשוכללת. מעבדת AXIS הנה המעבדה המתקדמת בישראל בתחום מכשירי המדידה. הצוות המקצועי במעבדה כולל מהנדסים וטכנאים אשר עברו מגוון של הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל והוסמכו על ידי חברת TRIMBLE והחברות האחרות אותן אנו מייצגים בישראל. במעבדה קיימים מכשירי כיול ותיקון מתקדמים וחדשניים.

לצוות המקצועי במעבדה ניסיון עשיר בתיקון מכשירי מדידה של  GOSENSE, TRIMBLE, SPECTRA, SITECH, NIKON  וניסיון בתיקון מכשירי מדידה של חברות אחרות. השירותים המקצועיים במעבדה כוללים שירותי בדיקה, תיקון וכיול של מגוון רחב של מכשירי מדידה ובהם דיסטומטים, מקלטי GNSS, סורקי לייזר, מאזנות וכן שירותי תיקון של ציוד מדידה.

שירותי התיקון במעבדה כוללים החלפת חלקים מכניים וחשמליים פגומים, עדכוני תוכנה, עדכון קושחה firmware ועוד.

ניתן למסור את מכשיר המדידה לתיקון באחד מסניפי חברת AXIS ואנו כבר נטפל בכל השאר.

אחריות למוצרים

התמיכה והשירות המקצועיים של החברה ללקוחותיה כוללים גם שירות אחריות.

השירות מיועד לתת לך שקט נפשי. במקרה של תקלה במכשיר, תאונה, חבלה או כל בעיה, שירות האחריות מספק שירותי תיקון במעבדה מוסמכת ומשוכללת של AXIS. עליך רק למסור את המכשיר באחד מסניפי חברת AXIS ואנו כבר נבדוק ונטפל במכשיר. שירות האחריות כולל החלפת חלקים מכניים וחשמליים פגומים והשמשת המוצר ללא הגבלה וללא תשלום נוסף.

שירות האחריות כולל גם ביצוע עדכוני תוכנה ועדכון קושחה firmware המאפשרים שיפור ביצועי המכשיר ולהפיק את המירב מהמכשיר תוך שמירה על ערכו הכספי של המכשיר. עדכון התוכנות של המכשירים ישמור על מכשירכם כחדש גם לאחר שנים מיום רכישתו ובכך ישמר את הציוד ותוכלו להשתמש בו לשנים רבות.

בעלות שנתית נמוכה תפיקו את המירב ממכשיר המדידה גם שנים לאחר רכישתו.

להצטרפות לשירות האחריות ניתן לפנות לכריסטין בטלפון: 04-6419995 , דוא"ל: christine@axis-gps.tempurl.co.il

תמיכה טכנית ומעבדה

לתמיכה טכנית נא לפנות למנהל התמיכה הטכנית: פהד, מהנדס מיפוי וגיאו-אינפורמציה

טל: 04-6419995 | נייד : 054-7000643 | מייל: fahed@axis-gps.tempurl.co.il

למעבדת שירות, תיקונים וכיול, נא לפנות למנהל המעבדה: חאלד – מהנדס מעבדה ראשי | khaled@axis-gps.tempurl.co.il |  04-6419995

סגור
Start typing to see posts you are looking for.
Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
סרגל צד גלול כלפי מעלה